Interešu izglītība Ozolnieku vidusskolā

Ozolnieku vidusskolas interešu izglītības grafiks

2018./2019.māc.g.

 

Interešu izglītības pulciņš,

Pedagogs

 

 

Klašu grupa

 

Telpa

 

Pirmdiena

 

Otrdiena

 

Trešdiena

 

Ceturtdiena

 

Piektdiena

2.-4.KL. ANSAMBLIS

 

Agita Babre

 

1.-4.klase

 

305.

7.st.

14:10 – 14:50

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

2.-4.KL. KORIS

 

Agita Babre

 

2.-4.klase

 

305.

 

7.st.

14:10 – 14:50

7.st.

14:10 – 14:50

 

 

 

1.KL. KORIS

 

Maija Branka

 

 

1.klase

 

 

303.

0.st.

07:50 – 08.25

6.st.

13:20 – 14:00

 

 

 

 

6.st.

13:20 – 14:00

5.-12.KL.KORIS

 

Rūta Bergmane

 

5.-12.klase

 

303.

 

 

7.-9.st.

14:10 – 16:30

 

 

7.-9.st.

14:10 – 16:30

 

TEĀTRIS

 

Agnese Čīka

 

5.-12.klase

 

301.

8.-9.st

15:00 – 16:30

 

 

8.-9.st

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

KRIEVU VALODAS PULCIŅŠ

 

 

 

Aleksandra Andrejeva

1.klase

KZ

 

 

6.st.

13:20 – 14:00

 

 

2.klase

KZ

7.st

14:10 – 14:50

 

 

 

 

3.klase

KZ

 

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

4.-5.klase

KZ

 

8.st.

15:00 – 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKSNES MEHĀNISKĀ APSTRĀDE

 

Arnis Kiršteins

 

 

5.-9.klase

 

 

014

 

 

7.-8.st.

14:00 – 15:40

 

 

 

 

AUTOMATIZĒTA PROJEKTĒŠANA UN DARBS AR CIPARVADĪBAS DARBGALDU

 

Dainis Šantars

 

 

 

 

7.-12.klase

 

 

 

 

014

 

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

 

ROBOTIKA

 

Edgars Janovičs

 

1.-4.klase

 

217.

 

6.-8.st.

13:20 – 15:40

 

 

 

 

6.-8.st.

13:20 – 15:40

 

TEĀTRIS

 

Evita Dambīte

 

2.-4.klase

 

KZ

 

6.st.

13.20 – 14.00

 

 

 

6.st.

13.20 – 14.00

 

LASĪTPRASMES VEICINĀŠANA

 

Ieva Šaliņa

2.klase

227.

 

 

 

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

 

 

 

FOLKLORAS KOPA „KNIPATI”

 

 

Inese Mičule

1.-3.klase

MZ

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

(+ 8., 9.stunda)

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

(+ 8., 9.stunda)

 

4.-7.klase

MZ

7.-8.st.

14:10 – 15:40

(+ 6., 9.stunda)

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

(+ 6., 9.stunda)

 

 

8.-12.klase

MZ

 

9.st.

15:50 – 16:30

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLORISTIKA

 

Sanita Lipšāne

1.-4.klase

307.

 

 

 

6.-7.st

13:20 – 14:50

 

 

5.-12.klase

307.

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

IEVADS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ

 

Rita Īve-Zaķe

 

7.-12.klase

 

314.

 

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

ĶĪMIJAS PULCIŅŠ

 

 

 

Lolita Meinharde

9.klase

 

 

 

 

115.

 

8.st.

15:00 – 15:40

 

 

 

10.klase

 

 

 

 

7.st

14:10 – 14:50

 

11.klase

 

 

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

12.klase

 

 

 

 

8.st.

15:00 – 15:40

MAZO PĒTNIEKU SKOLA

Rita Dilāne

 

1.-2.klase

 

225.

 

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

 

 

 

MAZO PĒTNIEKU SKOLA

Inta Vaškevica

 

3.-4.klase

 

204.

 

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

EKOPADOME

 

 

Inta Vaškevica

 

5.-12.klase

 

204.

 

0.st.

7:50 – 8:25

0.st.

7:50 – 8:25

9.st.

15:50 – 16:30

 

 

 

0.st.

7:50 – 8:25