Akcija "ZVAIGZNE AUSTRUMOS"

EKOSKOLAS aicina atbalstīt akciju "ZVAIGZNE AUSTRUMOS"

Akcijas "Zvaigzne austrumos" mērķis ir līdz 5. decembrim savākt 6000 kurpju kastes ar dāvanām sīriešu, irākiešu un sudāniešu bēgļu bērniem, kas šobrīd patvērumu atraduši Jordānijā un Ēģiptē. Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) dati liecina, ka pasaulē ir vairāk kā 10 miljoni bērnu, kas karadarbības dēļ palikuši bez mājām.

Akcijā var iesaistīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas vēlas iepriecināt kara šausmas piedzīvojušos bērnus. Akcija tiek pasludināta arī mūsu skolā.

Kā Tu vari piedalīties akcijā?

Pirmkārt, izdomā,  kāda vecuma un dzimuma bērnam dāvaniņu gatavosi (2-4 g., 5-9 g. vai 10-14 g. zēnam vai meitenei.)Tad  individuāli vai kopā ar klasesbiedriem  kastīti piepildiet tikai ar jaunām lietām – ar kādu mīksto mantiņu (nav ieteicams likt sunīšus un kaķīšus), higiēnas un kancelejas precēm, brīvā laika pavadīšanas līdzekļiem, ledenēm  un citām dāvaniņām. Tām ir jābūt lietām, kas nebojājas un nesatur šķidrumu. Kastītē vari ielikt pašgatavotu apsveikumu vai zīmējumu. Lai smeltos idejas kastītes saturam, iesakām apmeklēt mājas lapu www.zvaigzneaustrumos.lv.  Ja vēlies  uzzināt, kā dāvaniņas saņemtas Jordānijā, ieliec lapiņu ar savu vārdu, uzvārdu un e-pastu virspusē un pārsien ar lenti vai 2 punktos ar līmlenti viegli aizlīmē kastes vāku (dāvanu kastītei jābūt viegli atveramai). Savu dāvanu kasti atnes  klases audzinātājai vai sk. Inta Vaškevicai uz 204.kabinetu līdz 5.decembrim, plkst.14.00.

Visas kastīties nonāks Rīgā un tālāk tiks nosūtītas ar konteineru uz Jordāniju. To izdalīšanu klātienē pārraudzīs akcijas pārstāvji no Latvijas. Akciju "Zvaigzne austrumos" rīko biedrība "Baltic Global Initiative". Par akcijas tālāko gaitu tiks ziņots sociālajos tīklos Facebook, Draugiem.lv un Twitter