Ziemassvētku balle

Noslēdzot piepildītās zināšanu stundas, konsultācijas vēlās pēcpusdienās, naktis pie mācību grāmatām un citām domājamām lietām, tradicionāli 11.klase nodevās Ziemassvētku balles radīšanai… Šogad balles tematiku caurvija „Let’s sparkle”  tēma, kur spīdēja, vizuļoja un mirdzēja viss- galda klājumi, fotostūris, piemeklētie tērpi, saliedējošas aktivitātes, vēdera prieki, spilgtas nominācijas un apbalvojumi! 

Ēnā nepalika arī spožās deju kustības, kuras  jau atkal ļāva pārliecināties, ka mūsu skolā ir burvīgākie skolotāji, no kurām mums, skolēniem, mācīties un mācīties! ..tāpat arī mirdzums acīs, kņudoši satraukumi, sajūsmas un mirkļi, kurus vēlētos atkārtot vēlreiz, vēlreiz, vēlreiz!  Vakaru piesātināt palīdzēja, un skaļu paldies sakām, mūsu „Vakara spīdekļiem”, kuri bija sagatavojuši zibšņu vērtus priekšnesumus!

Pateicamies visiem, kuri bija kopā ar mums, lai piepildītu šo svarīgo notikumu, un esam pārliecināti, ka šī gada balle atspīdēs vēl ilgi! …vairāk skaties šeit: https://failiem.lv/u/7zpjbghu