Ģimenes diena

Laikapstākļi mūs lutināja un 26. maija vakarā, skolas sporta laukumā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, tika atjaunota ļoti jauka tradīcija – Ģimeņu pēcpusdiena. Kopā bijām sapulcējušās sešpadsmit ģimenes - piecdesmit seši lieli un mazi cilvēciņi. Ar sportisku azartu ģimenes veica dažādus veiklības un precizitātes uzdevumus. Brīvajā brīdī vecākiem un bērniem bija iespēja radoši darboties – pīt veiksmes aproces, izgatavot sapņu ķērāju, padzert zāļu tēju un stiprināties ar atnesto cienastiņu.

Vērīgie tiesneši sporta staciju rezultātus piefiksēja un ierakstīja īpaši izveidotā punktu skaitīšanas kartītē. Pasākuma beigās katra ģimene saņēma slavinājumu-diplomu par piedalīšanos. Visi ģimeņu rezultāti ir rūpīgi saskaitīti un 1. septembrī svinīgi sveiksim 1.,2. un 3. vietas ieguvējus.

Ģimenes diena
Ģimenes diena
Ģimenes diena
Ģimenes diena
Ģimenes diena
Ģimenes diena

 

Liels paldies direktorei par atbalstu, par to, ka iedrošināja un noticēja. Paldies sporta skolotājai Rasmai Skruļai par pasākuma tehniskās bāzes nodrošināšanu (sporta inventārs un mūzika), padomiem sporta staciju izveidošanā, operatīvu dalībnieku sapulcēšanu un iesildīšanu ritmiskos grupas „Boney M.” ritmos. Lielais paldies Inesei Mičulei un Skolēnu domei visai kopā un katram atsevišķi par tiesāšanu un pasākuma vizuālā noformējuma radīšanu. Paldies Vecāku padomes radošai komandai, īpaši Jānim Kantei. Un vislielākais PALDIES ģimenēm par atsaucību, ierosinājumiem un labiem vārdiem! Uz tikšanos nākamajā maijā!

Labākie sporta stacijās:

  1. Basketbola soda metieni – Sinkeviču ģimene (1.b klase)
  2. Šautriņas – Volmaņu ģimene (2.a klase)
  3. Frisbijs – Skrupsku ģimene (1.b klase)
  4. Modelis – Lisovsku ģimene (3.a klase)
  5. Futbola sodiņi – Kantes ģimene (7.c klase)
  6. Trāpīgais metiens/smilšu maisiņi – Paģiru ģimene (2.c klase)
  7. Vārda SKOLA salikšana no malkas pagalēm – Krastiņu ģimene (1.b klase)
  8. Volejbola piespēles – Sinkeviču ģimene (1.b klase)