Paldies, skolotāj!

Kurš teiks visīstāko paldies, liks skaļi smaidīt un sagādās sirsnīgākos svētkus? Kurš tad cits, ja ne mēs- jūsu skolēni! Tā nu Skolēnu Dome spraigi un plaši darbojās, lai Skolotāju dienas rīts mums visiem liktu priecāties, pusdienas šķistu gardākas, starpbrīži neierastāki un diena skaistāka!

Paldies, skolotāj!
Paldies, skolotāj!
Paldies, skolotāj!
Paldies, skolotāj!
Paldies, skolotāj!
Paldies, skolotāj!

 

Rotaļīgi skan Raimonda Paula un Kristīnes Prauliņas albums  „Melns un balts”. Ienesot svaiga gaisa šalti, pār skolas slieksni pārkāpj mūsu iedvesma- skolotājs. Ar siltu smaidu un vieglu kustību Skolēnu Domes zēni palīdz notraust rudenīgos mēteļus, lai vieglāk svinēt! Un te jau gaida patīkami satrauktās, mūsu jaunās Skolēnu Domes meitenes, lai aicinātu skolotājus veidot pašiem savus svētkus, ievijot kādu mazu vēlmīti kopīgajos Skolotāju dienas noteikumos. Tālāk tiek aizsietas acis, lai, tikai uzticoties savām sajūtām, varētu atrast precīzāko vietu papīra svecītei šīsdienas lielajā svētku kūciņā! Un tagad laiks atgriezties bērnībā! Tāpēc leksim „gumiju” un „klasītes”. Citiem skolotājiem pamācām mēs, citi, acīm jautri spīdot, rāda, kā prot jau sen! …tā šeit savijas mūsu jautrākie prieki, jo kurš gan nepriecātos piektdienas rītā kopā ar Skolēnu domi lēkāt skolas vestibilā!? Lai mierīgāka diena ar skolēniem, līdzņemšanai iesakām paņemt mūsu sagatavotās „miera tabletītes”, un skolotājas neatsakas.

Bet diena taču gara!! Tai pa vidu pateicīgi ziedi, skaļi vēlējumi, „paldies” jūras, krāsaini un rotaļīgi klāts galds, mundra kafija, saldas kūkas un Skolēnu Domes sagatavotās kukurūzas tūtas!

Tā mēs kopā svinējām! Un kārtīgas bildes arī mums ir!