Akcijas „Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” laureāti

7. decembrī koka arhitektūras centrā „Koka Rīga” norisinājās globālās kampaņas #Unite4Heritage akcijas „Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” noslēguma ceremonija, kurā tika apbalvoti konkursa laureāti. Akcijas „Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” mērķis bija aicināt skolēnus izpausties radoši un veidot foto kolāžas, kurās tiktu izstāstīts viņu mantojuma stāsts un atklāta kultūras mantojuma nozīme sabiedrības un ikviena dzīvē.

Akcijas „Mantojuma stāsts – ma...
Akcijas „Mantojuma stāsts – ma...
Akcijas „Mantojuma stāsts – ma...
Akcijas „Mantojuma stāsts – ma...

 

Starp konkursa laureātiem ierindojās arī Ozolnieku vidusskolas 12.a klases skolēni Kintija Krūzberga, Jēkabs Černuho un Niks Norens Rozenbergs, kuru darbs „Vijoties caur ozola zariem” rotā UNESCO 2018. gada kalendāra vāku.

Paši skolēni sava darba aprakstā, raksta: „Te tverts brīdis ar sajūtu, tuvības, laimes un kultūras dvašu, kas mums dod iedvesmu dzīvei. Ozolam ir spēks ne tikai saknēs, bet arī mūsu izaugsmē, kas caurvijas ar sirdij tuvo Ozolnieku vidusskolu. Katrs ozols ļauj mums just plašāk, tiekties augstāk un elpot dziļāk. Mēs mīlam šeit būt. Būt tur, kur zāle zaļāka, laime dziļāka un ozoliem apvītā ciematā ikkatrs cilvēks mums tuvs un mīļš”.