20190227 13010627.februārī, Šķibes  pamatskolā notika Jelgavas novada un Ozolnieku novada vizuālās mākslas konkurss par pavasarīgu tēmu - ”Kaķis”. Skolēni savu radošo darbu veica kādā no grafikas tehnikām, – zīmējot kaķi noteiktā vietā, vidē.

Radošos darbus vērtēja neatkarīga konkursa žūrijas komisija, atsevišķās klašu grupās. Priecājamies, par sasniegumiem, jo visas mūsu skolas konkursa dalībnieces ieguva augstus novērtējumus!

3.vieta - 2.c klases skolnieceiZhyZiyu, darbs “Kaķis lauku sētā vasarā”

2.vieta – 5.d klases skolniecei - Mārai ElizabeteiTinnisenai , darbs “Kaķi istabā pie loga”

2.vieta – 8.a klases skolnieceiEvai Vīnavai, darbs “Kaķis pilsētas vakarā”

2.vieta – 10.klases skolnieceiAnetei Vīnavai, darbs “Kaķis un draudzība”

3.vieta – 12. klases skolnieceiLīgai Reimanei, darbs “Kaķis un draudzība”

Paldies skolniecēm par atsaucību un atbildīgu gatavošanos konkursam! Mēs lopojamies!

Radošu un idejām piepildītu pavasari!

Vizuālās mākslas skolotāja Renāte Bērziņa

20190227 124247

20190227 12395020190227 13022520190307 185958

Kā jau katru gadu, arī šajā gadā kopā pulcējās raitākie, intriģējošākie un prasmīgākie Zemgales stāstnieki konkursa „Teci, teci, valodiņa” novada pusfinālā.

Ozolnieku Tautas namā vienkopus pulcējās bērni no: Iecavas folkloras kopas „Tarkšķi” (vadītāja Kristīne Karele), Vilces pamatskolas folkloras kopas „Rukūzīte” (vadītāja Guna Čodare), Kalnciema vidusskolas folkloras kopas „Sudrabiņš” (vadītāja Dzintra Ķezbere), kā arī Ozolnieku bērnu folkloras kopas „Knipati” (vadītāja Inese Mičule). Katrs konkursa dalībnieks stāstīja tautas pasaku, atgadījumu no dzīves un anekdoti. Konkurence bija sīva, jo visi dalībnieki spēja piesaistīt sev uzmanību ar pasakām un anekdotēm, bet interesantākā konkursa daļa allaž bijuši tieši stāsti par atgadījumiem no  pašu, vecāku, vecvecāku vai paziņu dzīvēm.  Skolotājas un dalībnieki gandarīti par padarīto, taču žūrijai priekšā bija smagākais darbs – izvērtēt, kuri no visiem dalībniekiem būtu piemērotākie pārstāvēt Zemgales novadu konkursa „Teci, teci, valodiņa” finālā. Liels prieks, ka visas trīs Ozolnieku bērnu folkloras kopas „Knipati” dalībnieces – Gundega Sirvide, Sofija Stankus un Elvisa Gabrāne – spēja uzrunāt žūriju!

No visas sirds apsveicu un priecājos par paveikto! Gatavojamies finālam 1.decembrī Rīgā un aicinu visus turēt īkšķus par ‘knipatienēm’!

15. oktobrīnorisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas investīciju attīstības aģentūras gadskārtējā iedvesmas konference, kurā piedalījās vairāk nekā 30 Ozolnieku vidusskolas 10.-12.klašu skolēni.

Konferences mērķis:Veicināt Latvijas skolēnu izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt jauniešos prasmi un uzņēmību realizēt savas biznesa idejas un veiksmīgi īstenot mārketinga aktivitātes.

Pasākuma ietvaros bija iespējams apmeklēt un uzzināt ko jaunu 16 dažādos partneru stendos, kuru vidū bija gan visiem zināmais finanšu nozares pārstāvis Swedbank, gan Ekonomikas ministrija un Patentu valde, kā arī jaunie uzņēmēji, kuru darbojas kādā no Junior Achievement Latvia piedāvātājām programmām.

Konferences laikā uzstājās ar saviem iedvesmas stāstiem plaši pazīstami uzņēmēji:

  • Aigars Nords – Lattelecom Rīgas maratona vadītājs;
  • Krists Avots – Lattelecom Korporatīvās attīstības direktors;
  • Alise Dīrika – Inforam līdzdibinātāja;
  • Marija Ručevska – TehChill organizācijas līdzdibinātāja un valdes locekle;
  • Gatis Mūrnieks – Stereotactic radošais direktors;
  • Anastasiia Filatova – “Silva Sveta” projektu direktore;
  • Kaspars Gorkšs – Latvijas Futbola federācijas prezidents;
  • Eva Juhņēviča – XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore;
  • Ozols – dziedātājs un uzņēmējs.

Konferences ietvaros norisinājās dažādi šovi un konkursi.

Ozolnieku vidusskolas interešu izglītības grafiks

2018./2019.māc.g.

 

Interešu izglītības pulciņš,

Pedagogs

 

 

Klašu grupa

 

Telpa

 

Pirmdiena

 

Otrdiena

 

Trešdiena

 

Ceturtdiena

 

Piektdiena

2.-4.KL. ANSAMBLIS

 

Agita Babre

 

1.-4.klase

 

305.

7.st.

14:10 – 14:50

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

2.-4.KL. KORIS

 

Agita Babre

 

2.-4.klase

 

305.

 

7.st.

14:10 – 14:50

7.st.

14:10 – 14:50

 

 

 

1.KL. KORIS

 

Maija Branka

 

 

1.klase

 

 

303.

0.st.

07:50 – 08.25

6.st.

13:20 – 14:00

 

 

 

 

6.st.

13:20 – 14:00

5.-12.KL.KORIS

 

Rūta Bergmane

 

5.-12.klase

 

303.

 

 

7.-9.st.

14:10 – 16:30

 

 

7.-9.st.

14:10 – 16:30

 

TEĀTRIS

 

Agnese Čīka

 

5.-12.klase

 

301.

8.-9.st

15:00 – 16:30

 

 

8.-9.st

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

KRIEVU VALODAS PULCIŅŠ

 

 

 

Aleksandra Andrejeva

1.klase

KZ

 

 

6.st.

13:20 – 14:00

 

 

2.klase

KZ

7.st

14:10 – 14:50

 

 

 

 

3.klase

KZ

 

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

4.-5.klase

KZ

 

8.st.

15:00 – 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKSNES MEHĀNISKĀ APSTRĀDE

 

Arnis Kiršteins

 

 

5.-9.klase

 

 

014

 

 

7.-8.st.

14:00 – 15:40

 

 

 

 

AUTOMATIZĒTA PROJEKTĒŠANA UN DARBS AR CIPARVADĪBAS DARBGALDU

 

Dainis Šantars

 

 

 

 

7.-12.klase

 

 

 

 

014

 

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

 

ROBOTIKA

 

Edgars Janovičs

 

1.-4.klase

 

217.

 

6.-8.st.

13:20 – 15:40

 

 

 

 

6.-8.st.

13:20 – 15:40

 

TEĀTRIS

 

Evita Dambīte

 

2.-4.klase

 

KZ

 

6.st.

13.20 – 14.00

 

 

 

6.st.

13.20 – 14.00

 

LASĪTPRASMES VEICINĀŠANA

 

Ieva Šaliņa

2.klase

227.

 

 

 

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

 

 

 

FOLKLORAS KOPA „KNIPATI”

 

 

Inese Mičule

1.-3.klase

MZ

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

(+ 8., 9.stunda)

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

(+ 8., 9.stunda)

 

4.-7.klase

MZ

7.-8.st.

14:10 – 15:40

(+ 6., 9.stunda)

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

(+ 6., 9.stunda)

 

 

8.-12.klase

MZ

 

9.st.

15:50 – 16:30

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLORISTIKA

 

Sanita Lipšāne

1.-4.klase

307.

 

 

 

6.-7.st

13:20 – 14:50

 

 

5.-12.klase

307.

 

 

 

7.-8.st.

14:10 – 15:40

 

IEVADS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ

 

Rita Īve-Zaķe

 

7.-12.klase

 

314.

 

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

 

 

 

ĶĪMIJAS PULCIŅŠ

 

 

 

Lolita Meinharde

9.klase

 

 

 

 

115.

 

8.st.

15:00 – 15:40

 

 

 

10.klase

 

 

 

 

7.st

14:10 – 14:50

 

11.klase

 

 

 

 

7.st.

14:10 – 14:50

 

12.klase

 

 

 

 

8.st.

15:00 – 15:40

MAZO PĒTNIEKU SKOLA

Rita Dilāne

 

1.-2.klase

 

225.

 

 

6.-7.st.

13:20 – 14:50

 

 

 

MAZO PĒTNIEKU SKOLA

Inta Vaškevica

 

3.-4.klase

 

204.

 

 

 

8.-9.st.

15:00 – 16:30

 

 

EKOPADOME

 

 

Inta Vaškevica

 

5.-12.klase

 

204.

 

0.st.

7:50 – 8:25

0.st.

7:50 – 8:25

9.st.

15:50 – 16:30

 

 

 

0.st.

7:50 – 8:25

 

 

 

 

 

 

Aprīļa beigās Ozolnieku vidusskolas 5.-12.klašu koris devās uz Beļģiju, Neerpelt, lai piedalītos 66th European Music Festival for Young people.

Festivāls pārsteidza ar savu profesionalitāti un dalībnieku daudzumu - kopā piedalījās vairāk kā 3000 dalībnieku no 23 pasaules valstīm.

Ozolnieku vidusskolas koris bija vienīgais koris no Latvijas.

Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...
Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...
Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...
Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...
Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...
Ozolnieku vidusskolas 5.-12.kl...

 

Vairāk bildes kora Facebook albumā

22.aprīlī, kamēr citi skolēni atpūtās un izbaudīja vienīgo nedēļas brīvdienu, Ozolnieku bērnu folkloras kopas „Knipati” četras meitenes devās uz Rīgu, lai pārstāvētu Zemgales novadu tradicionālās dziedāšanas konkursa „Dziesmu dziedu, kāda bija” finālā.

Gundega Sirvide, Elvisa Gabrāne un Eila Krista Rumpe ieguva I pakāpes diplomus un Diždižo dziedātāju titulus (to piešķir, ja iegūtu 29 vai maksimālais – 30 – punktu skaits). Savukārt 1.klases skolniece Margrieta Sirvide ieguva II pakāpes diplomu un Dižlielās dziedātājas nosaukumu.

Paldies, meitenes, par atsaucību, gribasspēku un nerimstošo pozitīvismu ceļā uz panākumiem.

Paldies, vecākiem un skolotājām par atbalstu!

„Knipatiem” panākumi tradicion...
„Knipatiem” panākumi tradicion...
„Knipatiem” panākumi tradicion...
„Knipatiem” panākumi tradicion...
„Knipatiem” panākumi tradicion...
„Knipatiem” panākumi tradicion...

 

Šī gada 12.aprīlis Zemgales folkloras kopām bija ļoti gaidīts un nozīmīgs datums. Ceturtdien Vilces tautas namā kopā pulcējās 11 folkloras kopas no visas Zemgales – Iecavas, Bauskas, Jelgavas, Kalnciema, Vilces un arī Ozolniekiem – lai kopā radītu savu stāstu par tēmu „Zinu, zinu tēva sētu. Kāzas”.

Zemgales reģiona skatē „Knipat...
Zemgales reģiona skatē „Knipat...

 

Ozolnieku bērnu folkloras kopa „Knipati” ieguva 1.pakāpes diplomu un ļoti daudz labu vārdu no žūrijas komisijas, kuras sastāvā bija Māra Mellēna, Dina Liepa, Dace Circene un Anita Karlsone.

Milzīgu PALDIES gribu teikt saviem mīļajiem „Knipatiem” – skanīgajiem, pozitīvajiem un aktīvajiem dziedātājiem, drošajiem muzikantiem, aktīvajiem un spriganajiem dancotājiem!

Tikpat liels paldies vecākiem, vecvecākiem un skolotājiem par nebeidzamo atbalstu!

8.aprīlī Ozolnieku bērnu folkloras kopas „Knipati” dalībniece un Ozolnieku vidusskolas 5.c klases skolniece Elvisa Gabrāne piedalījās tradicionālās muzicēšanas konkursa "Klaberjakte" konkursā Rīgas Skolēnu pilī.

Konkursantiem bija jāspēlē divi pašu izvēlēti skaņdarbi, piemēram, tautas melodijas, tautas dziesmas, danči, rotaļas u.tml. Katrs dalībnieks spēlēja kādu tradicionālās mūzikas instrumentu – kokli, blokflautu, stabuli, var spēlēt arī dūdas, ermoņikas, vijoli u.c. Piedalījās arī kapelas un ansambļi.

Tradicionālās muzicēšanas konk...
Tradicionālās muzicēšanas konk...
Tradicionālās muzicēšanas konk...