“Stiprais Ozolnieks”

Tuvojoties mācību gada izskaņai, 26. maijā,  Ozolnieku vidusskolā notika sporta spēles  “Stiprais Ozolnieks”, kuras organizēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas  2. kursa studentes Kitija Seņkāne, Elīza Paula Taima, Signe Stepanova, Ieva Lanka un Rēzija Stepka, 3. kursa un 4. kursa  studenti Elvijs Šabatura un Daniels Garančs.

“Stiprais Ozolnieks”
“Stiprais Ozolnieks”
“Stiprais Ozolnieks”
“Stiprais Ozolnieks”
“Stiprais Ozolnieks”
“Stiprais Ozolnieks”
 

Studenti bija padomājuši par aktīvām un saliedējošām aktivitātēm, kurās audzēkņi pārbaudīja ne tikai savas fiziskās, bet arī prāta spējas.    

Laika apstākļi šajā dienā mūs nelutināja, bet tas neapturēja ne jauniešus, ne skolotājus un tiesnešus no aktīvas dalības “Stiprajā Ozolniekā”. Sporta spēlēs  piedalījās  5.abc,  6.abc,  8.ab, 10.ab un 11.ab klašu skolēni kopā ar savām klases audzinātājām. Katra klase bija ļoti aktīva, radoša, saliedēta, erudīta un spēcīga. Organizatoriem bija neizsakāmi liels prieks sadarboties ar tik pozitīviem un saprotošiem jauniešiem.

Noslēgumā diplomu dažādās nominācijās un gardas balviņas saņēma katra klase. Šajās sporta spēlēs – jo mazāk punktu, jo augstāka vieta. Un tā - pirmajā trijniekā mazo klašu grupā  2./3.vietu dalīja 6.b un 6.c klase ar iegūtiem 38 punktiem, bet  1. vietu ar 36 punktiem ieguva 5.b klase. Savukārt lielo klašu grupā 3.vietu ar 28 punktiem  izcīnīja 8.a klase, 2.vietu  ar 26 punktiem 8.b klase un 1. vietu ar 23 punktiem 10. klase.

Paldies katram Ozolnieku vidusskolas audzēknim, kā arī skolotājiem par jauko noskaņojumu un vēlmi piedalīties! Paldies skolas direktorei par laipno uzņemšanu, atbalstu, par uzticēšanos un doto iespēju gūt pieredzi vadīt sporta pasākumus!

Iespējams, tiksimies jau nākamgad, lai atkal pierādītu klases kopējās spējas un varēšanu.