Skolēnu sporta spēļu rezultāti

Turpinās sacensības starp Jelgavas un Ozolnieku novadu skolām 50. skolēnu sporta spēlēs.

Laukumā devās mazākie, t.i., 2005./2006. gadā dzimušie zēni un meitenes, lai noskaidrotu uzvarētājus "Tautas bumbā". Ozolnieku vidusskolas zēnu komanda - Eduards Dmitrijevs (kapteinis), Kristers Greiškāns, Arnolds Butkus, Mikus Dobrājs, Sandris Kovšuks, Rihards Tambergs, Toms Portnajs, Dāvis Stumbergs  izcīnīja 2. vietu - sudraba medaļas. Meiteņu komanda -  Patrīcija Blūma (kapteine), Kristīne Ragucka-Ragovska, Laura Prikaza, Elīza Zeltiņa, Evelīna Gunita Bumbiere, Elza Renāte Strazdiņa, Sāra Anna Cera, Lote Pāvilsone, Estere Skrabe, Madara Sirvide izcīnīja 2. vietu un sudraba medaļas.

Tautas bumbas spēle trenē veiklību, ātrumu, komandas garu, iemāca pārvietoties laukumā, kas noder citās sporta spēlēs. Bumbas mešana, ķeršana, saspēle veido komandu, kurā, lai uzvarētu, atbildīgs ir katrs. Novēlam jaunajiem sportistiem turpināt pilnveidot sevi treniņos, ārpusstundu nodarbībās.

Sacensībās piedalījās arī volejbolisti - zēni, kuri dzimuši 2001. gadā un jaunāki. Ozolnieku vidusskolas  komandā spēlēja - Timurs Sergejevs, Gints Kalnets, Raivis Golubevs, Eduards Grundmanis, Kristaps Briks-Dravnieks, Matīss Oskars Zelmens, Edijs Blūms, Kaspars Gžibovskis, Rihards Kovaļenko - un izcīnīja 2. vietu. Meiteņu komanda - Madara Portnaja, Silva Ģingule, Megija Krūzberga, Kristīne Jermolajeva, Ketija Rause, Paula Elizabete Liepure, Megija Eglīte, Marija Dombrovska - izcīnīja 2. vietu.

Priekšā cīņa par Zemgales reģiona čempiona titulu. Novēlēsim veiksmi, gribasspēku sacensībās!