Panākumi volejbolā

Jelgavas novada, Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēlēs sacensību kalendārā volejbols visām vecuma grupām. Ozolnieku vidusskolas izglītojamie piedalās un izcīna medaļas.

C.gr (2004.g. un jaunāki). zēni izcīnīja 2. vietu, sudraba medaļas. Komandā spēlēja Roberts Lācis, Rihards Tambergs, Rolands Garkuļs Gurēvičs, Kristers Greiškāns, Modris Arnītis, Kārlis Strautnieks, Arnolds Butkus, Eduards Dmitrijevs. Jāuzteic Arnolds Butkus, Eduards Dmitrijevs,Ansis Bērziņš kuri piedaijās Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā un iekļuva finālā.

Jaunākās D. grupas zēni (dzim.2006.g. un jaunāki) tikai sāk apgūt volejbola spēles pamatus, bet neskatoties uz mazo pieredzi volejbolā izcīnīja 2. vietu un sudraba medaļas,sudraba kausu. Komandā pieredzējušākais Rihards Tambergs,kurš ar Kalnciema komandu iekļuvis Latvijas jaunatnes čempionāta finālā uzņēmās saspēles vadību. Un prieks par izcīnīto sudraba medaļu Ozolnieku vidusskolas zēnu komandai .Sudraba medaļas izcīnīja Rihards Tambergs, Sandris Kovšuks, Mārtiņš Rubezis, Toms Portnajs, Leonards Pāvilsons, Mārcis Multiņš, Markuss Aleksandrs Sikorskis.