Swedbank skolas programma “Dzīvei gatavs!”

Swedbank skolas programmas “Dzīvei gatavs!” ietvaros Staņislavs Davidovičs (analītiķis Uzņēmumu apkalpošanas nodaļā) un Valerija Jurevica (klientu konsultante Jelgavas filiālē) ciemojās Ozolnieku vidusskolā, lai dalītos ar pieredzi un motivētu jauniešus mācīties. Tika novadīta matemātika, kur jaunieši praktiski Excel programmā veica aprēķinus, lai noskaidrotu, kurā brīdī akcijas labāk pirkt un kurā brīdī pārdot. Angļu valodā jaunieši aizdomājās par profesijām, kuras nākotnē vairs nebūs pieprasītas, kuras varētu izzust. Runāja par prasmēm, kuras būs nepieciešamas, lai veidotu veiksmīgu karjeru.

Swedbank skolas programma “Dzī...
Swedbank skolas programma “Dzī...
Swedbank skolas programma “Dzī...
Swedbank skolas programma “Dzī...

 

Lektora Staņislava Davidoviča komentārs:” Mani personīgi jaunieši pārsteidza ar savu spēju neatkāpties no uzstādīta uzdevuma, neskatoties uz grūtībām, kas bija saistītas ar excel vai valodas barjeru. Tā noteikti ir konkurences spējīga īpašība mūsdienu pasaulē.”

Jaunieši bija ieinteresēti un aktīvi piedalījās abās nodarbībās. Bija jāveic arī uzdevums grupās, kur izpaudās jauniešu spēja uzņemties vadību, argumentēt savu viedokli un tikt galā ar izaicinājumiem.