Svešvalodu nedēļa

No 13. - 24. februārim mūsu skolā norisinājās Svešvalodu nedēļa. Šajā gadā, gaidot Latvijas 100. jubileju, izvēlējāmies tēmu “Latvija”, tādējādi visās svešvalodās (angļu, vācu un krievu) skolēni runāja, rakstīja un veica dažādus radošus uzdevumus saistībā ar šo tēmu. Skolēni veidoja prezentācijas un plakātus, reklamēja Latvijā ražotas preces un produktus, sastādīja jautājumus krustvārdu mīklām un centās atminēt klasesbiedru sastādītās mīklas, skaitīja dzejoļus un dziedāja dziesmas.

Svešvalodu nedēļa
Svešvalodu nedēļa
Svešvalodu nedēļa
Svešvalodu nedēļa
Svešvalodu nedēļa
Svešvalodu nedēļa

Angļu valodā skolēni piedalījās skolas olimpiādēs. Angļu valodas skolotājiem ir liels prieks par tik zinošiem un erudītiem skolēniem visās klašu grupās.

3. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Kristaps Petrovskis (3.a); 2. vieta: Ričards Krastiņš (3.a), Jānis Līcītis (3.b), Lūcija Grosa (3.b), Luīze Loreta Trūpa (3.b), Dāvis Mežsargs (3.d); 3. vieta: Horens Gusts Bucis (3.c), Māra Elizabete Tinnisena (3.d).

4. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Nikola Elpe (4.c); 2. vieta: Estere Māra Krastiņa (4.a), Gustavs Indrāns (4.a), Eila Krista Rumpe (4.c), Toms Portnajs (4.b); 3.

 vieta: Linards Landsmanis (4.a).

5. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Jānis Vaškevics (5.b); 2. vieta: Kārlis Ošs (5.a); 3. vieta: Mārcis Černavskis (5.b).

Angļu val. II grupā augstāko punktu skaitu ieguva Līva Skrupska (5.b), bet III grupā augstāko punktu skaitu ieguva Linda Anita Nilova (5.b).

6. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Sofija Beatrise Dūda (6.a); 2. vieta: Elīna Sergejeva (6.a); 3. vieta: Eva Vīnava (6.a).

Angļu val. II grupā augstāko punktu skaitu ieguva Samanta Vītiņa (6.c), bet III grupā augstāko punktu skaitu ieguva Sintija Elizabete Apsīte (6.b).

7. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Lea Kice (7.a) un Sabīne Paula Štube (7.c); 2. vieta: Marika Karpoviča (7.a); 3. vieta: Evija Jureviča (7.b) un Kristiāna Līga Kante (7.c).

Angļu val. II grupā augstāko punktu skaitu ieguva Kristiāna Līga Kante (7.c), kopvērtējumā saņemot trešo vietu, bet III grupā augstāko punktu skaitu ieguva Adrians Braslis (7.c).

8. klašu olimpiādes rezultāti: 1. vieta: Kristaps Briks- Dravnieks (8.a); 2. vieta: Sindija Birkāne (8.b); 3. vieta: Patrīcija Kovaļenko (8.b).

8. klašu olimpiāde norisinājās jau janvāra beigās, jo 16. februārī 8. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Jelgavas un Ozolnieku novadu olimpiādē, kur Kristaps Briks- Dravnieks ieguva 1. vietu.

Jelgavas un Ozolnieku novadu olimpiādē 11. klasēm 1. vietu ieguva mūsu skolas skolēns – Namejs Kugrēns, bet Edvards Krūmiņš ierindojās 3. vietā.

24. februārī Svešvalodu nedēļa noslēdzās ar viktorīnu, kurā tika iesaistīti labākie angļu, krievu un vācu valodas skolēni no 6. - 10. klasei, lai strādātu komandās un atbildētu uz viktorīnas jautājumiem par Latviju. Katrai skolēnu grupai jautājumi tika sagatavoti attiecīgajā valodā, kuru viņi pārstāvēja. Tātad skolēniem tika dota iespēja parādīt gan savas valodas zināšanas, gan arī savas zināšanas par Latviju sešās kategorijās – vēsture, ģeogrāfija, daba un zinātne, kultūra, sports un vispārīga informācija. Šoreiz visveiksmīgākā izrādījās krievu valodas skolēnu grupa, kuru pārstāvēja Elīna Sergejeva (6.a), Megija Grundmane (6.a), Vladislavs Kozlovs (7.a), Krišjānis Kārlis Zakrepskis (7.b), Daniela Santa Krūza (8.b), Megija Eglīte (8.b), iegūstot 1. vietu.

Liels paldies visiem skolēniem par piedalīšanos un atsaucību, kā arī liels paldies svešvalodu skolotājiem par ieguldīto darbu un radošām idejām šīs nedēļas organizēšanā!