RIMS 2018

"Nāc un pierādi savas matemātikas spējas!" - piedāvā privātā pamatskola "RIMS-Rīga International meridian school" (RIMS), kas jau septīto gadu pēc kārtas organizēja vērienīgu matemātikas olimpiādi.

Latvijas mēroga matemātikas olimpiādes iniciators ir skolas dibinātājs SIA „RIMS – Rīga International meridian school" valdes loceklis Sinans Ciftlers (Sinan Ciftler). „Lai atjaunotu interesi par visu rēķināmo un parādītu, ka matemātika var būt arī svētki, matemātikas olimpiādi uzsākām rīkot jau pirmajā skolas atvēršanas gadā. Ar katru gadu interese par skolas rīkoto matemātikas olimpiādi aug un tās organizēšana un noturēšana līmenī kļūst aizvien lielāks izaicinājums.”  Sākot ar 2015. gadu, Meridian Mathematic competition (MMC) ir piesaistījuši starptautisko matemātikas sacensību organizāciju no Vācijas – „Pangea", kas organizē matemātikas sacensības daudzās pasaules valstīs. „Pangea" matemātikas olimpiādes tiek balstītas uz matemātikas testiem un līdzīgā veidā notiek arī RIMS Meridian Mathematic competition (MMC).

RIMS 2018
RIMS 2018
RIMS 2018

 

Jau trešo gadu Ozolnieku vidusskolas 3. - 8. klašu skolēni piedalās matemātikas  konkursā, kas tiek organizēts divās kārtās. Pirmā kārta norisinās skolēnu izglītības iestādēs, bet otrā kārta, tikai finālistiem,  – privātās vidusskolas "RIMS" telpās. Skolēni 80 minūtēs pierāda savas matemātikas spējas, pildot 34 testa tipa uzdevumus un vienu atvērta tipa uzdevumu. Olimpiādē iespējams iegūt maksimums 120 punktus.  Konkursa otrajā kārtā tiks aicināti piedalīties katras klašu grupas finālisti - aptuveni 50 labākie pirmās kārtas dalībnieki.

Mēs varam lepoties ar 5. klases skolēnu Edgaru Brūniņu, kas ieguva 16. vietu (skolotāja Guna Cicena). Apsveicam  6. klases skolēnus  Jāni Vaškevicu - 51. vieta  un Elīzu Zeltiņu - 35. vieta (skolotāja Sigita Krauze). Lepojamies ar 7. klases skolēnu Kārli Strautnieku, kas ieguva godpilno 5. vietu (skolotāja Lilija Menska).

Paldies viņiem! Paldies vecākiem par atbildīgu savu pienākumu pildīšanu un jauku, zinātkāru, apzinīgu bērnu audzināšanu! Īpašs prieks un liels paldies par darbu skolotājiem!