Vidusskola 1990.-2016. gads

Ozolnieku vidusskolas absolventi

 

1. izlaidums 1990. gadā

Klases audzinātāja Inta Zelmene

Apsīte Dace, Andiņa Santa, Geršebeka Aivija, Hāze Jānis, Jackevičs Edgars, Kažotnieks Jānis, Melderis Juris, Presa Ilze, Stinka Andris, Veilands Oskars, Zelmenis Māris

 

2. izlaidums 1991. gadā

Klases audzinātāja Anita Indāre

Aleksandere Gita, Babčuka Iveta, Djačenko Andrejs, Hermanis Normunds, Ivanova Diāna, Pietkūns Māris, Siliņa Lilita, Sloka Ingus, Strode Marita, Štāle Līga, Ukše Jānis, Vagale Evita, Židele Inese

 

3. izlaidums 1992. gadā

Klases audzinātāja Dina Medjānova

Andersons Jānis, Burkāne Iveta, Cunskis Jānis, Čerņavskis Raivis, Ikvils Raimonds, Karole Ilze, Kronberga Evija, Lipšāne Sarmīte, Ļeņivko Evita, Miķilps Guntars, Muižarāja Inga, Oša Guna, Rozentālbergs Jānis, Strakšus Andris

 

4. izlaidums 1993. gadā

Klases audzinātāja Biruta Sproģe

Ainārs Uldis, Gerbešeka Kristīne, Grosa Gita, Jakovele Everita, Jordāne Iveta, Kažotniece Zane, Liepa Kristīne, Reinis Armands, Silamiķelis Ints, Špillers Lauris, Štālmeistars Juris, Uzbeka Kristīne, Veseloka Dace

 

5. izlaidums 1994. gadā

Klases audzinātāja Inese Stikute

Andersone Aivija, Briks-Dravnieks Renārs, Fridberga Baiba, Jaunsubrēna Gunta, Markovs Vilnis, Ridere Sanita, Rozīte Kristīne, Rozītis Kaspars, Siliņa Ieva, Zariņa, Iveta

 

6. izlaidums 1995. gadā

Klases audzinātāja Aija Vanaga

Baranovskis Ivo, Gārseniece Evita, Jackeviča Liene, Lozbeņovs Dmitrijs, Martuka Ilona, Mozga Māris, Neija Ģirts, Plonis Oskars, Pole Dace, Stinka Juris

 

7. izlaidums 1996. gadā

Klases audzinātāja Evija Svikle

Cērpiņa Līga, Duļbinska Dace, Gene Sandra, Krūmiņa Gundega, Pīrāga Iluta, Ripa Raitis, Sloka Didzis

 

8. izlaidums 1997. gadā

Klases audzinātāja Rasma Skruļa

Bērziņa Zaiga, Vācers Rolands

 

9. izlaidums 1998. gadā

Klases audzinātāja Rasma Skruļa

Apsīte Santa, Ancītis Agris, Bārzdiņa Inita, Butkus Gatis, Brūvere Linda, Čabute Inta, Daņiļēvičs Oskars, Ivanovs Andris, Kapele Ilze, Kellerts Gatis, Krīviņa Līga, Mediniks Aivis, Pitka Ģirts, Semerovs Dimārs, Skruļa Inese, Stašuls Gints, Romašova Svetlana, Vācers Armands, Vīksniņš Gatis, Zīverte Laura

 

10. izlaidums 1999. gadā

Klases audzinātājs Edgars Ludzītis

Balodis Kaspars, Duntavs Arvīds, Genis Uldis, Iļjins Uldis, Kļava Rolands, Krasnovs Ilmārs, Liepure Evita, Orlova Diāna, Purainis Arnis, Rieksts Māris, Šeinuks Uģis, Ungure Linda

 

11. izlaidums 2000. gadā

12.a klases audzinātāja Mārīte Skrinda

Auliņš Ervins, Bilerts Edgars, Cimars Agris, Duntava Rūta, Gilnere Leonora, Hāze Mārtiņš, Īve Rita, Jakovele Iveta, Kārkliņa Ilze, Kota Sintija, Mozga Ivars, Podniece Iveta, Šaliņa Liene, Vaškevics Jānis, Veidemanis Mārtiņš, Veličko Gints, Zaķis Uldis

12.b klases audzinātāja Aina Ezergaile

Balodis Jānis, Ezeriņa Inta, Gavene Vita, Grauds Ritvars, Jansons Māris, Kondrāts Oskars, Luceviča Svetlana, Makreckis Roberts, Šķēle Gatis, Šmits Ivo, Tamariņa Rita, Truslis Linards, Trušelis Andris, Utāns Māris, Viļms Ainis, Veide Viktors, Veldre Sintija

 

12. izlaidums 2001. gadā

12.a klases audzinātāja Renāte Zīda

Bērziņa Zane, Čača Evisa, Elstiņa Ieva, Finogejeva Imanta, Lavrentjevs Dainis, Liepurs Sandis, Mackēviča Iveta, Salmiņa Iveta, Saukums Ingus, Strade Rūta, Strādere Kristīne, Učelniece Dzintra, Ungure Ilze, Vaičule Vita, Veidemanis Artūrs, Vīgule Liene, Žukovska Zane

12.b klases audzinātāja Rasma Skruļa

Briede Baiba, Brokāne Sintija, Cēsnieks Jānis, Dumpe Elīna, Lipskis Andrejs, Matjuņins Toms, Ozoliņš Jānis, Ozoliņš Mārtiņš, Sēlis Kārlis, Vovers Jānis, Zvejnieks Andris

 

13. izlaidums 2002. gadā

12.a klases audzinātāja Aina Ezergaile

Alksne Iveta, Andrejeva Edīte, Ausmiņa Maruta, Auza Justīne, Batarovskis Andis, Bojarune Dace, Brahmanis Andris, Bulderberga Zane, Bušmeistars Mārtiņš, Gricius Diāna, Jurjāne Baiba, Krīviņa Maija, Miķelsons Mareks, Mozaļevs Pāvels, Rozentāls Vilnis, Skrebelis Gatis, Šauša Ilona, Tiliševskis Guntis, Vācers Rinalds, Vēja Līga

12.b klases audzinātājs Ainārs Kākers

Apse Gints, Babris Ainārs, Brauhbārs Oskars, Brigmanis Aivars, Brūniņš Agris, Dunavskis Gatis, Garauskis Uldis, Grīnberga Guna, Kindereviča Agija, Launags Juris, Maculēviča Baiba, Paškeviča Aija, Reča Agnese, Roderts Dzintars, Runis Andis, Rusānovs Ēriks, Vaselis Artūrs

 

14. izlaidums 2003. gadā

12.a klases audzinātāja Gunta Andersone

Andersons Mārtiņš, Bajārs Kaspars, Boša Maija, Cimermane Elīna, Černuho Madara, Dumpis Māris, Liepiņš Jānis, Mihaiļuks Sergejs, Miķelsons Jānis, Samuļone Jolanta, Trēde Māris, Učelnieks Jānis, Zīmeca Baiba

12.b klases audzinātāja Inta Rasnača

Beitāns Gatis, Bigaņiča Ruslana, Brakmane Agnese, Gaiķis Ivars, Klūga Jānis, Kriškāne Ilona, Krūmiņš Valters, Ļahs Zemgus, Otikovs Atvars, Sergejevs Andris, Siņica Igors, Šleija Sandis, Troņins Aleksandrs, Vinters Aigars, Zeltiņš Jānis

 

15. izlaidums 2004. gadā

12.a klases audzinātāja Inta Balode

Auliņa Edīte, Dunkulis Arvis, Ercmanis Arvis, Grunde Raitis, Iļjina Nataļja, Išmuhamedova Maija, Karabačs Edgars, Korvena-Kosakovska Baiba, Liepa Aigars, Lindenbauma Linda, Lutere Aiga, Meinharde Ieva, Mihaiļuka Jeļena, Mozga Dace, Neretnieks Rihards, Pitkēviča Tatjana, Putnieks Didzis, Riharde Ina, Stepanoviča Sintija, Strauts Jānis, Šmits Artūrs, Vācere Inguna, Zaķe Diāna

12.b klases audzinātāja Rasma Skruļa

Baltuška Agris, Bernāns Arturs, Cvetkovs Andrejs, Gindra Aigars, Maļinovska Irina, Moskaļuks Jaroslavs, Ostrovskis Aigars, Perepečajs Jevgēnijs, Tiltiņš Jānis, Valdmane Viktorija, Zusāne Santa

 

16. izlaidums 2005. gadā

Klases audzinātāja Rasma Skruļa

Blūms Roberts, Čirkins Andrejs, Didrihsone Zane, Doļegnovska Linda, Grauds Artūrs, Gricius Kristīne, Iļjins Aleksejs, Ivuškāns Gints, Jakovels Jānis, Joma Arta, Joma Jolanta, Kučinskis Māris, Kurda Viktorija, Laivenieks Valentīns, Lapins Aigars, Lavrentjeva Ineta, Otikovs Kaspars, Paslauskis Renārs, Rudlapa Agnese, Sergejeva Katrīna, Veinbergs Oskars, Vējš Arnis, Zātiņš Gatis, Zemīte Vineta

 

17. izlaidums 2006. gadā

Klases audzinātāja Ligija Andersone

Alksne Ketija, Brūvere Jana, Deičmane Zane, Dimants Jānis, Dumceva Marina, Grigorjeva Diāna, Gūtmanis Andris, Joma Rolands, Konopacka Laura, Koroļova Lana, Liepure Jolanta, Neretnieks Dāvis, Otikovs Jānis, Ozoliņa Renāte, Pīrāga Iveta, Plotņikova Dana, Sinkēviča Elīna, Skrinda Kaspars, Šivcāns Edgars, Vidiņš Gatis, Vinovskis Edgars, Zariņa Iveta

 

18. izlaidums 2007. gadā

Klases audzinātāja Inta Balode

Bitens Mārtiņš, Bunce Ieva, Danieks Artis, Eversone Līga, Folkmanis Māris, Graščenkovs Andrejs, Grundšteins Uģis, Ivuškāns Gatis, Joma Renārs, Kalēja Anita, Lindenbaums Māris, Līberts Jānis, Matvejeva Betija, Meļba Jana, Meļba Linda, Osis Artūrs, PobjavžinsVladislavs, Putnieks Rolands, Romaņivs Andrejs, Šērs Edgars, Veidemanis Uldis, Vinovska Agnese, Viņķele Elīna, Zabeļskis Armands

 

19. izlaidums 2008. gadā

Klases audzinātāja Ināra Kardakova

Bērziņš Māris, Biernis Niklāvs, Duboviks Mārtiņš, Dumcevs Dmitrijs, Hammers Aivis, Jaunzems Arnolds, Krauze Sintija, Labrence Rūta, Lankovskis Eduards, Lapiņš Roberts, Lavrenjeva Sanita, Ozoliņa Maija, Prātniece Madara, Pogaine Kristīne, Reinis Kristaps, Rumkovska Mārīte, Slivjuka Liene, Tobiass Māris, Trēde Kārlis, Trušulis Artūrs, Vilcāns Gatis

 

20. izlaidums 2009. gadā

12.a klases audzinātāja Sigita Krauze

Broka Dace, Danieks Dāvis, Grundmane Elīna, Holendere Vēsma, Jurēvica Ilze, Kļava Rihards, Korvena-Kosakovska Kristīne, Krīviņa Inese, Kuzmins Iļja, Lapina Anita, Neimanis Agris, Šakurova Diāna, Šaliņa Laura, Vaselis Mārtiņš

12.b klases audzinātāja Ligija Andersone

Alksne Anete, Bunce Baiba, Cimare Līga, Eihvalde Inese, Gailāne Linda, Gaile Sintija, Jankovska Madara, Klaģis Kristaps, Pētersone Sanita, Simanovičs Kaspars, Stasiva Liāna, Strīķe Baiba, Šmeliņš Linards, Viņķelis Pēteris

 

21. izlaidums 2010. gadā

Klases audzinātāja Dace Jamonte

Ausmane Ieva, Bluka Ieva, Broka Zenta, Bukase Ilze, Butāne Anete, Dimante Daina, Drulle Māris, Dunkure Gunda, Folkmane Eva, Groza Līga, Kalniņa Līga, Klēģere Ilze, Leitēns Kristaps, Mingins Roberts, Pinte Sandis, Plane Daiga, Popkova Diāna, Rimdžus Iluta, Samuļonis Vitālijs, Siliņa Sintija, Stīpniece Madara, Vjaksa Evita, Ziediņš Emīls, Zīmeca Inga, Zīmons Ronalds

 

22. izlaidums 2011. gadā

12.a klases audzinātāja Aina Krūmiņa

Antonovs Alberts, Balodis Kristaps, Beikmanis Nils, Černuho Līga, Dinsbergs Kārlis, Grinevics Toms, Jūrkalne Rūta, Kairovs Mārtiņš, Kalniņa Elza, Krāģis Kaspars, Lukaševica Renāte, Miķelsone Rita, Pole Kristīne, Polītis Nauris, Viņķele Anete, Vorza Pēteris

12.b klases audzinātājs Igors Grigorjevs

Brizgo Rolands, Cimars Mārtiņš, Dzērve Gundars, Galviņš Raivis, Grablovskis Rinalds, Grundmans Linards, Mickevičs Mārtiņš, Paslauskis Jānis, Sergejevs Sandris, Tisančins Nauris

 

23. izlaidums 2012. gadā

12.a klases audzinātāja Lolita Meinharde

Antonovs Roberts, Arāja Ieva, Bolmanis Emīls, Fogelis Raivis, Kairova Inga, Lilienfelds Jānis, Sadibovs Andrejs, Sakne Maira, Sakne Mārtiņš, Spila Laura, Strautniece Krista, Tračums Elgars Staņislavs, Vanags Kārlis, Zundāns Zigmārs

12.b klases audzinātāja Lolita Meinharde

Alksne Sintija, Balde Liene, Briede Linda, Bumbure Agnese, Cimdiņa Māra, Kotāne Elīna, Laurinaite Sintija, Lisovskis Klāvs, Marcinkus Sandra, Sausā Santa, Silinevičs Mārtiņš, Zariņš Jānis

 

24. izlaidums 2013. gadā

12.a klases audzinātāja Lilita Brizga

Adiņš Rihards, Jusis Mārtiņš, Kalnājs Jēkabs, Karpikovs Ritvars, Lesiņš Emīls, Neimane Kristīne, Ozols Dins Dāvids, Pelēcis Arvīds, Učelnieks Toms

12.b klases audzinātāja Lilita Brizga

Hveženko Kristina, Miķelsone Linda, Ozoliņa Ramona, Sausā Sintija, Šīns Zigmunds, Visocka Anastasija, Višņauska Kitija

 

25. izlaidums 2014. gadā

12.a klases audzinātāja Rasma Skruļa

Dobrājs Emīls, Dunkurs Reinis, Folkmanis Jēkabs, Gulbis Edijs, Kols Raitis, Meldere Agnija, Oļeņičs Edgars, Staļģis Artis

12.b klases audzinātāja Rasma Skruļa

Bolmane Lauma, Bredika Linda, Dzene Maira, Eglīte Aivis, Jusis Edgars, Ozerska Kitija, Zariņa Laura

 

26. izlaidums 2015. gadā

12.a klases audzinātāja Inese Mičule

Gaspersone Lelde, Grantiņš Krišjānis, Grinevics Dāvis, Kalniņš Kristers, Melderis Kalvis, Misjuks Grigorijs, Ratkevičs Edgars, Sousovs Artjoms, Švarckopfa Amālija, Udrovskis Kaspars, Ulmanis Edvards

12.b klases audzinātāja Inese Mičule

Alksnis Harijs, Černavska Elīna, Jaunzeme Ilva, Livdāne Santa, Pilka Indra

 

27. izlaidums 2016. gadā

12.a klases audzinātāja Inna Galviņa

Freibergs Valts, Galviņa Adelīna Linda, Kotovs Daniēls, Stepiņš Mareks, Tāra Adelīna, Tupurīte Endija

12.b klases audzinātāja Inna Galviņa

Grīnberga Lāsma, Hofmanis Adrians, Janulione Sintija, Jurgens Rihards, Kante Kārlis, Petrago Anna, Straubergs Vilis