Svētku rota skolas kokam!

No 14. līdz 30. septembrim mūsu skolā notiks aktīva gatavošanās svētkiem - skolas 170. gadadienas svinībām. Šajā sakarā skolēni, skolotāji un vecāki  tiek mīļi aicināti piedalīties dāvanas pagatavošanā.

Mērķis. Būt atbildīgam pret apkārtējo vidi, saudzēt dabu, priecāties par to. Piešķirt lietām „otru elpu”. Radoši darboties gan skolā, gan ģimenes lokā. Sajust svētkus!

Ko darīsim? No dažādu tekstilizstrādājumu (trikotāža, adījumi, dvieļi, dažādi audumi) strēmelēm tamborēsim, pīsim un vīsim garu šalli, kuru pēc tam izmantosim koka rotāšanai. Arī čiekuru, kastaņu, zīļu un pīlādžu krelles būs ļoti noderīgas un grezni izskatīsies kopējā ainavā.

Darba gaita. Sākumskolas skolēni (1.-4. klase) kopā ar vecākiem čakli darbosies mājās un jau gatavas šallītes un krellītes nesīs uz savu klasi. Pamatskolas skolēni (5.-9.klase) sagatavotu tekstilu (strēmelēs sagrieztu) un dabas materiālus nogādās skolā un radoši darbosies mājturības un klases stundu laikā. Vidusskolas skolēni (10.-12.klase) uzņemsies atbildību par sākumskolas klasītēm un palīdzēs kokus dekorēt.

Koku rotāšana skolas teritorijā paredzēta no 26. līdz 30.septembrim.

Iedvesmai

Lai košs un radošs rudens!