Jauno Uzņēmēju universitāte

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē (LU EVF) Aspazijas bulvārī 5, Rīgā, 2016. gada aprīļa sestdienās - no 9. līdz 30. aprīlim - norisināsies jau 4. Jauno Uzņēmēju Universitāte (JUU): četru bezmaksas nodarbību cikls vispārējās vidējās izglītības iestāžu 10.-12. klašu skolēniem un vidējās profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem (vai minēto iestāžu absolventiem, kuri vēl nav studenti).

Nodarbību cikla laikā jaunieši varēs praktiski iepazīties ar uzņēmējdarbības pamatsoļiem no biznesa idejas ģenerēšanas līdz pat produkta vai pakalpojuma ieviešanai tirgū.

Nodarbībās vidusskolēniem būs iespēja piedalīties lekcijās par dažādiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, kā arī izzināt ar produkta izveidi un pārdošanu saistītus jautājumus no LU EVF pasniedzējiem un dažādiem uzņēmējdarbības nozares speciālistiem. Lekcijas tiks papildinātas ar daudzveidīgām, praktiskām nodarbībām jauno zināšanu realizēšanai.

Jauno Uzņēmēju Universitātes dalībnieki visu nodarbību laikā krās ne tikai zināšanas, bet arī punktus un sacentīsies par Labākā Uzņēmēja titulu. Apmeklējot JUU, jaunieši var arī iegūt vērtīgas priekšrocības, uzsākot studijas LU EVF – piemēram, atlaidi studiju maksai līdz pat 30% pirmajam studiju gadam. Tie dalībnieki, kuri būs cītīgi apmeklējuši visas četras nodarbības, saņems 5% mācību maksas atlaidi pirmajam studiju gadam.

 

 


Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg