Karjeras mēnesis

Oktobris  - Karjeras mēnesis - "ES BŪŠU darba tirgū"

Šogad karjeras pasākumu „skrējienu”  Ozolnieku vidusskolā uzsākām jau 30. septembrī, kad Latvijā notika atvērto durvju diena valsts pārvaldes institūcijās.

Ozolnieku vidusskolas skolēni apmeklēja Veselības ministriju, kur iezīmējās pirmie, iespējams, nākotnes iedīgļi kādam topošam Veselības ministram, un Izglītības un zinātnes ministriju , kur bija iespējams tikties ar šī gada olimpiešiem.

Karjeras mēnesis
Karjeras mēnesis
Karjeras mēnesis
Karjeras mēnesis
Karjeras mēnesis
Karjeras mēnesis

Karjeras nedēļas otrdienā pie Ozolnieku vidusskolas 12.klases viesojās Prakse.lv portāla pārstāvis, kas pastāstīja visu par un ap šo portālu un tā noderīgumu jauniešiem.

Trešdien ,  devīto klašu puiši mājturības stundu laikā apmeklēja Mārupes Metālmeistars ražotnes, bet pie meitenēm ciemojās "Rozītes konditoreja", un kopā cepot ābolkūku un tika uzklausīts arī viņas karjeras izaugsmes stāsts. Savukārt ceturtdien, Ozolnieku vidusskolā norisinājās UNESCO un KARJERAS nedēļas kopīgs pasākums, kas noslēdzās ar sarunu par dzīvi  ar skolēnu dziesmu un deju svētku virsvadītāju Gintu Ceplenieku.

Arī mazie no sākumskolas Karjeras nedēļas ietvaros darbojās radoši un kā jau kārtīgā darba tirgū mazajiem tika pārbaudītas valodu zināšanas, vingrinot prātus gan angliski, gan latviski. Darba tirgū mazie sevi pieteica, kā topošie profesionāļi daudz un dažādās profesijās, apliecinot to ar vizītkartēm.

Paralēli aktivitātēm skolā šogad brīnišķīga sadarbība karjeras tēmas ietvaros ir izveidojusies ar Ozolnieku novada jauniešu centriem. Oktobris Ozolnieku novada jauniešu centros bija īpaši interesants. Pie mums viesojās - dziedātājs, TV šovu vadītājs, aktieris  Roberto Meloni, Capital FM radio dīdžejs Aleksandrs Tuguševs un Ghetto Games vadītājs Raimonds Elbakjans.

 
Ozolnieku novada skolu karjeras konsultants​
 
Santa TUHERMA
Tālrunis +371 29403169

 


Mūsu sadarbības partneri

ossweb.jpg  domeweb.jpg

jenotiweb.jpg