Uzvara volejbolā

Uzvara volejbolāJelgavas un Ozolnieku novadu 49. skolēnu sporta spēlēs volejbolā, spēles laukumā devās "C" grupas (2002. gadā dzimuši un jaunāki) zēni. Ozolnieku vidusskolas zēni ar uzvarām apakšgrupā un pusfinālā iekļuva finālā.

Finālā uzvarot Elejas un Kalnciema vidusskolu komandas, izcīnīja 1. vietu un uzvarētāju kausu. Komandā spēlēja kapteinis Raivis Golubevs, Eduards Grundmanis, Kaspars Gžibovskis, Ervīns Skanis, Rihards Kovaļenko, Edijs Blūms, Toms Braunfelds, Rainers Gulbis. Zēnu spēles prasme nedeva nekādas cerības pretiniekiem uz uzvaru. Treniņos un trešajā sporta stundā iemācītais palīdz uzvarēt sacensībās.

Ir žēl, ka daudzi skolēni neizmanto doto iespēju apmeklēt treniņus un piedalīties sacensībās. Vēl notiks volejbola spēles "D" grupai, kuri ir uzsākuši apgūt volejbola paņēmienus.

Sestdien 2003. gadā dzimušie zēni piedalīsies Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā, kas notiks Ozolnieku vidusskolas sporta zālē. Ozolnieku sporta centra zālē arī notiks Latvijas jaunatnes čempionāta spēle, kurā spēlēs mūsu meitenes.

Apsveicam ar uzvaru zēnus un atbalstīsim sacensībās savējos!

Sporta skolotājas Marina Cīrule, Rasma Skruļa