Rudens sezona noslēdzas ar uzvarām

Ozolnieku vidusskolā sporto  un gūst panākumus  arī sākumskolas audzēkņi. Liels prieks par maziem 'D.' grupas (2006.g-2007.g) futbolistiem, kuri izcīnīja 1. vietu Jelgavas novada, Ozolnieku novada 51. skolēnu sporta spēlēs. Ar tādu azartu un pārliecību par savu spēles prasmi, kā spēlēja mūsu futbolisti, uzvara bija prognozējama. Šajā vecumā, kad aizsākas interese par sportu, lielu lomu nospēlē vecāku atbalsts. Aiz katra sportista stāv vecāki, kas iesaka, iedrošina un palīdz  izvēlē. Mums bija liels prieks par Ozolnieku vidusskolas komandu, lietus, aukstums nebija kavēklis uzvarai.

Finālā zēni bija sarūgtināti, ka Kalnciema vidusskolas nosalušie zēni  atteicās spēlēt visu spēles laiku.

Apsveicam mūsējos. Komandā spēlēja Mikus Dobrājs, vārtsargs Sandris Kovšuks, Edgars Bruniņš, Gustavs Rītelis, Roberts Muraško, Roberts Bērziņš, Valters Bērziņš,  Jānis Līcītis, Roberts Dambergs, Leonards Pāvilsons.

Rudens sezonu noslēdzām ar orientēšanās sacensībām visās vecuma grupās.Sacensības norisinājās Vilcē, kur mums apkārtne maz pazīstama. Paši mazākie nenobijās un veica distanci .Individuālajā vērtējumā uzvaras guva Luīze Puraine- 1.vieta, Līva Ločmele- 1. vieta, Edvards Krūmiņš-1.vieta, Kārlis Ošs -3.vieta,Anna Buholca -1.vieta,  Arta Japina-3.vieta, Artūrs Freimanis-1.vieta, Samanta Grinevica-2.vieta, Anete Legzdiņa-3. vieta. Jāsaka paldies un apsveicam komandas sportistus, kur izcīnīja uzvaras kopvērtējumā D.gr.-3.vieta Luīze Puraine, Elīna Dzirkale, Emīls Rudzītis, Toms Portnajs.C.gr.-1.vieta Līva Ločmele, Eva Vīnava, Edvards Krūmiņš, Kārlis Ošs. B.gr.-1.vieta Anna Buholca, Arta Japina, Artūrs Freimanis, Kristaps Dūda. A.gr.-3.vieta Samanta Grinevica, Anete Legzdiņa, Hermanis Labdzers, Vadims Vaščenko. Apsveicam ar ar panākumiem. Paldies par izturību, ka pārvarējāt lietu, dubļus, šķēršļus, gravas, grāvīšus, kas raksturīgs orientēšanās sportam. Apsveicam.

Sporta skolotājas Rasma Skruļa, Marina Cīrule.