Konkurss “Labākais domraksts skolā”

25.maijā JND uz tikšanos tika aicināti Jelgavas un Ozolnieku novada 5. - 12. klašu radošākie skolēni – labākie domrakstu rakstītāji. Šādu pasākumu organizēt ierosināja mūsu skolas latviešu valodas skolotāja Agnese Čīka, un pirmajā reizē uz to ieradās veiksmīgākie domrakstu autori no Aizupes pamatskolas, Elejas, Kalnciema un Ozolnieku vidusskolas. Tikšanās pirmajā daļā skolēni lasīja savus labākos domrakstus. Mūsu skolu pārstāvēja 5. a klases skolniece Laura Poča (skolotāja L. Andersone) un 11. klases audzēkne Līva Sloka (skolotāja A. Čīka). Visi dalībnieki saņēma pateicības un dāvaniņas.

Konkurss “Labākais domraksts s...
Konkurss “Labākais domraksts s...
Konkurss “Labākais domraksts s...
Konkurss “Labākais domraksts s...
Konkurss “Labākais domraksts s...
Konkurss “Labākais domraksts s...

 

Otrajā daļā bija iespējams dalīties pieredzē par savu rakstīšanas procesu, mieloties ar tikko ceptiem pīrādziņiem, maizītēm un dzert tēju. Pēc tam visi devās uz Ģ. Eliasa muzeju, kur mākslinieka Ulda Zutera vadībā piedalījās glītrakstīšanas darbnīcā . Skolēni vienprātīgi atzina, ka vēlētos šādā pasākumā tikties arī pēc gada un izteica interesantus priekšlikumus tā turpmākai norisei. Paldies Laurai un Līvai par labiem domrakstiem un veiksmīgu uzstāšanos pasākumā!

Latviešu valodas MG vadītāja L. Andersone