Aicinām piedalīties vecāku aptaujā

Ozolnieku novads zaudē daudz savā novadā deklarēto skolēnu pēc 6. klases pabeigšanas. Pastāv dažādi minējumi iespējamiem cēloņiem, piemēram, nepietiekama izglītības kvalitāte, pedagogu mainība, interešu izglītības pieejamība u.c. Izglītības nodaļa grib saprast cēloņus skolēnu un vecāku pieņemtam lēmumam mainīt izglītības iestādi pēc 6. klases, lai ilgtermiņā varētu vērst situāciju par labu. Gan no finanšu viedokļa, gan novada patriotisma kontekstā Izglītības nodaļa gribētu paturēt skolēnus savās izglītības iestādēs vismaz līdz 9. klasei.

Ozolnieku novada Izglītības nodaļa ir izstrādājusi aptaujas 5.-6. klašu skolēniem un vecākiem un aicina Ozolnieku vidusskolu šīs aptaujas veikt Edurio platformā sākot no šī brīža līdz mēneša beigām.

Rezultāti būs noderīgi Ozolnieku vidusskolas vadībai, plānojot darbu tieši ar šo mērķauditoriju, kā arī novadā būs vienots redzējums un objektīvi secinājumi par nepieciešamajiem uzlabojumiem konkrētās izglītības iestādēs. Iegūtie rezultāti tiks analizēti, izmantoti arī kā argumenti lēmumos par skolu tīkla reorganizāciju. Rezultāti pēc pieprasījuma tiks prezentēti novada domes deputātiem, skolu direktoriem, 5.-6. klašu audzinātājiem.

Saite aptaujas veikšanai ir nosūtīta E-klases pastā katram 5.-6. klašu vacākam.

 

Cieņā
Ance Jaks
Izglītības nodaļas vadītāja
Ozolnieku novada pašvaldība
Adrese: Stadiona iela 10, Ozolnieki, LV-3018
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob.: +371 29217196