Aicinājums nobalsot par projektu

No 26. aprīļa līdz 10. maijam notika ,,4finance” pieteikšanās projektu konkursam „Labie darbi” 1. kārtai. Tika iesniegts projekts „Esmu vesels un priecīgs!”. Paldies Edītei Brūniņai par satura noformēšanu.  Projekta mērķis ir –vingrošanas kompleksa iegāde, lai maksimāli veicinātu 1.-4. klašu skolēnu fizisko darbošanos brīvā dabā, garīgo izaugsmi, bērnu savstarpējo komunikāciju, neizmantojot viedierīces.

13. maijā fonda pārstāvji paziņoja, ka iesniegtais projekts ir apstiprināts 2. kārtai - publiskai balsošanai. Saulainā rītā tapa video, kurā bērni aicina ikvienu atbalstīt mūsu projektu. Vēlos pateikt milzīgu paldies 3.c klases skolēniem un skolotājai Valdai Hāzei, direktorei Klārai Stepanovai par zibenīgi ātru atbalstu un ieteikumiem, kā arī lieliskajiem jauniešiem – Kasparam Mārtiņkristam (operators+skaņu režisors), Līvai Sloka,  Paulai Leitei (organizatores, vizuālās noformētājas). Viss izdevās brīnišķīgi!

Jebkura laba iecere, darbošanās komandā ir pozitīvs piemērs mūsu bērniem. Grūtākais vēl priekšā - BALSOŠANA. Uzvarētājs būs tikai viens. Mums ir jāsavāc maksimāli daudz balsu (bet, ne mazāk kā 5000), lai projektam tiktu piešķirts finansējums trīs tūkstoši eiro. Balsošana notiks 45 (četrdesmit piecas) dienas līdz 2016. gada 30. jūnijam plkst.23:59.

Balsot vari:

www.labiedarbi.lv – norādot savu tālruņa numuru. Saņemto sms ievadi ailītē „vertifikācijas kods”.

www.labiedarbi.lv tiešsaistē pieslēdzoties:

www.facebook.com

www.draugiem.lv

www.twitter.com

www.inbox.lv

Norādītājos linkos balsot vari tikai vienu reizi ar noteikumu, ka konts ir aktīvs vismaz trīs mēnešus.

https://labiedarbi.lv/lv/projekts/esmu-vesels-un-priecigs

Milzīgs paldies visiem par atbalstu. Mums noteikti izdosies!